BITBAY


Giełda BitBay powstał w 2014 roku w Katowicach. Jej celem było stworzenie platformy, której jeszcze wówczas nie było na polskim rynku – profesjonalną i jednocześnie intuicyjną giełdę umożliwiającą kupno i sprzedaż kryptowalut Bitcoin oraz Litecoin. Od początku firmą kieruje obecny CEO BitBay – Sylwester Suszek, osoba z dużym doświadczeniem ze świata finansów. Współtworzył on wcześniej dwie duże firmy z sektora finansowego, aby następnie, wraz ze wspólnikami, zbudować silną giełdę Bitcoin i innych cyfrowych walut

Druga wersja systemu miała odsłonę w 2015 roku. Zostały udoskonalone procedury oraz wprowadzone ułatwienia dla użytkowników oraz pierwsze profesjonalne narzędzie traderskie. Pojawiły się również nowe kryptowaluty takie jak Etherum, Litecoin, Lisk. W zespole pracowało już 31 osób. Jednocześnie rozpoczęliśmy ekspansję międzynarodową, otwierając drugi oddział w Amsterdamie.

Na początku 2016 rozpoczęto prace nad wersją 3.0 platformy. Skład zespołu został rozszerzony w tym czasie do 70 osób. Pojawiają się w międzyczasie nowe produkty, takie jak: Kantor Bitcoin oraz Płatności Bitcoin. Premiera odbyła się pod koniec września 2017 roku.

Bitbay umożliwia wypłaty w bankomatach Euronet w poolskiej walucie i to BEZ KARTY powcześniejszej zamianie z krytowaluty na złotówki

W celu zwiększenia maksymalnego bezpieczeństwa,, giełda BITBAY wprowadziła zabezpieczenia dwustopniowe, poprze Google Autenticator

ZABEZPIECZENIA


Klienci giełdy BitBay mają możliwość zabezpieczania swoich kont na dwa sposoby. Jest to dwustopniowe uwierzytelnianie za pomocą kodu z wiadomości e-mail lub przy użyciu aplikacji Google Authenticator. 2FA w tym przypadku służy zarówno do logowania, jak i zmiany ustawień konta czy zatwierdzania wypłat. Dzięki wykorzystaniu tych narzędzi można skutecznie zabezpieczyć konto przed włamaniem czy nieautoryzowanym wypłaceniem środków. BitBay rekomenduje swoim klientom używanie aplikacji Google, gdyż wtedy akcje muszą być zatwierdzane przy pomocy dwóch urządzeń, co jest znacznie bezpieczniejsze.
Użytkownik ma dostęp do listy ostatnich logowań oraz aktywnych sesji z możliwością zakończenia konkretnej sesji – obie funkcjonalności są przydatne podczas nieautoryzowanego dostępu do konta.
Wszystkie środki klientów w kryptowalutach są przechowywane na szyfrowanych „cold walletach”, co oznacza, że nie są one bezpośrednio połączone z serwerami giełdy. Takie rozwiązanie gwarantuje bezpieczeństwo środków nawet podczas problemów serwerowych.
Mimo odnotowanych prób ataków hakerskich, nigdy nie udało się złamać zabezpieczeń giełdy.

Załóż konto -> tutaj

Na giełdzie są utworzone Twoje unikalne portfele walutowe

Złóż ofertę na giełdzie lub skorzystaj z 
opcji szybkiej transakcji

Oto zestawienie wszystkich kryptowalut jakie posiada ZONDA

Aby móc w ogóle zbierać bitcoiny musimy założyć portfel najlepiej na blockchain i zarejestrować się na giełdzie ZONDA, Oto szczegóły tej giełdy kryptowalut  

ZONDA– opis giełdy
 
Zonda dawniej bitbay to największa polska giełda kryptowalut. Powstała w 2014 roku w Katowicach. Od początku istnienia giełdy dyrektorem generalnym (CEO) BitBay jest Sylwester Suszek – autorytet w dziedzinie kryptowalut, członek Polskiego Stowarzyszenia Bitcoin, propagator idei walut cyfrowych w Polsce i prelegent na wielu konferencjach branżowych.

DANE FIRMY
BitBay sp. z o.o. w Katowicach
ul. Kępowa 45
40-583 Katowice
CEO: Sylwester Suszek
Siedziba firmy pierwotnie znajdowała się w sercu Katowic przy ulicy Zacisze. Niedawno BitBay przeprowadził się na katowicki Brynów, gdzie znajduje się docelowa siedziba firmy przy ulicy Kępowej.

KRYPTOWALUTY obsługiwane przez giełdę:
Bitcoin (BTC),
Ethereum (ETH),
Bitcoin Cash (BCC),
Bitcoin Gold (BTG),
Litecoin (LTC),
Dash(DASH),
Lisk (LSK),
GameCredits (GAME)
Ripple (XRP), 
Monero (XMR)
Zcash (ZEC).


Giełda planuje regularne dodawanie kolejnych kryptowalut,

WALUTY FIAT
PLN, EUR, USD

PARY WALUTOWE
BTC/PLN, BTC/EUR, BTC/USD, ETH/PLN, ETH/EUR, ETH/USD, ETH/BTC, BCC/PLN, BCC/EUR, BCC/USD, BCC/BTC, BTG/PLN, BTG/EUR, BTG/USD, BTG/BTC, LTC/PLN, LTC/EUR, LTC/USD, LTC/BTC, DASH/PLN, DASH/EUR, DASH/USD, DASH/BTC, LSK/PLN, LSK/EUR, LSK/USD, LSK/BTC, GAME/PLN, GAME/EUR, GAME/USD, GAME/BTC

PROWIZJE
Handel na giełdzie
Taker
0.18% – 0.30%


Wpłaty i wypłaty na konto PLN
Przelew bankowy: PLN Wpłata PLN ekspresowa DotPay: 2% wartości przelewu   
Wpłata PLN Poczta Polska – Ekspresowy 24/7: 2% wartości przelewu
Wpłata PLN Żabka / Freshmarket: 2% wartości przelewu + opłata w sklepie
Przelew bankowy: 4 PLN Wypłata PLN ekspres do 5 000 PLN (min. 10 zł): 10 PLN  
Wypłata w bankomacie: 10 PLN (100 – 1000 PLN), 20 PLN (2 000 PLN)

Giełda umożliwia wymianę walut FIAT czyli tradycyjnych walu USD, PLN, FUNT, bez kantoru. Obejrzyj fil m i dowiedz się szczegółów.

Giełda oferuje również swoją giełdę na aplikacji mobilnej, tak aby mieć wgląd w swoje kryptowaluty cały czas. Obejrzyj film i zapoznaj się ze szczegółami.

Ściągnij sobie w telefonie z google play aplikację Bitbay teraz Zonda ➙ tutaj
Dzięki temu będziesz miał dostęp pod ręką do cyfrowego świata kryptowalut.

 

Ważne informacje o Zonda dawniej BITBAY

Total Page Visits: 2762 - Today Page Visits: 1

Zarabianie w internecie. bitcoin, kryptowaluty, nowe technologie, nowinki techniczne