Bilety MPK Wrocław

 

Nowoczesny system sprzedaży biletów na
komunikację miejską budzi u wrocławian wiele kontrowersji – przy zakupie dokonywanym bezgotówkowo kontrolerzy nie będą sprawdzać biletu,  tylko kartę płatniczą lub smartfon podróżującego.

Wrocław stawia na innowacyjne sposoby kupowania biletów w autobusach – zamiast instalować w nich biletomaty, wstawia kasowniki z funkcja kupienia prawa do przejazdu.

Obejrzyj film i zobacz jak kupować bilety od 08.03.2018r

Można będzie w nich kupić bilet na jednorazowy przejazd metodą zbliżeniową – wystarczy przyłożyć do kasownika kartę lub smartfon i aplikacją umożliwiającą dokonywanie płatności NFC, żeby dokonać zakupu. Jeśli nie używasz technologii: Android pay / Google pay powinieneś założyć konto w którymś banków umożliwiających korzystanie z takiej technologii. Takimi bankami są między innymi Mbank, BGŻ BNP Paribas z obsługą konta za 0zł

Od grudnia Mennica Polska rozpoczęła montaż paneli do nowych dwu funkcyjnych kasowników, które będą uruchomione od 2018 roku. To jeden z elementów nowego systemu dystrybucji biletów, który będzie obowiązywał we wrocławskiej komunikacji miejskiej.

Total Page Visits: 2013 - Today Page Visits: 1

Zarabianie w internecie. bitcoin, kryptowaluty, nowe technologie, nowinki techniczne