Blockchain portfel

Dołącz do rewolucji kryptowalut

Załóż portfel już dziś. najbezpieczniejszy i najbardziej popularny portfel do inwestowania i przechowywania zasobów cyfrowych Załóż swój portfel

Jesteś w dobrej firmie

Blockchain posiada ponad 36 milionów portfeli, 200 miliardów transakcji i najniższe opłaty w branży, nic dziwnego, że jesteśmy najbardziej zaufanym portfelem kryptowalut.

Na tym portfelu możesz bezpiecznie przechowywać takie kryptowaluty jak: Bitcoin, Etherum, Bitcoin Cash, Stellar

JAK DZIAŁA TWÓJ PORTFEL

Twój portfel i jego główne nasiona

Podczas tworzenia portfela Blockchain tworzony jest unikalny główny materiał siewny. To główne ziarno jest jądrem twojego konkretnego portfela i służy do wyprowadzenia każdego pojedynczego adresu Bitcoin, którego użyjesz do wysłania i zażądania bitcoin.

Szyfrowanie po stronie klienta oznacza, że ​​masz dostęp tylko do swojego portfela

Blochkchain nie przechowuje twoich bitcoinów, dostarcza Ci tylko oprogramowanie, którego potrzebujesz do ich przechowywania. Twój portfel jest zaszyfrowany na twoim urządzeniu osobistym hasłem. Twoje hasło działa jak klucz odszyfrowywania, aby zablokować i odblokować portfel – bez niego nie będziesz mieć dostępu do swojego portfela. Ponieważ nie wiemy ani nie przechowujemy Twojego hasła (nie możemy go nawet zresetować), tylko Ty możesz odblokować i odszyfrować swój portfel.

Odszyfrowanie portfela nie może być łatwiejsze

Gdy otworzysz portfel za pomocą identyfikatora Portfela (unikatowego identyfikatora właściwego dla portfela) i hasła, przeglądarka używa naszego interfejsu API do pobierania zaszyfrowanej kopii zapasowej portfela przed bezpiecznym odszyfrowaniem jej w urządzeniu.

Twoja kopia zwrotna – The Failsafe

Twoje Fraza kopii zapasowej składa się z 12 losowych słów i jest zakodowaną wersją twojego głównego wzorca (i industry standard ). Działa jako kopia zapasowa i umożliwia dostęp do bitcoinów i eteru niezależnie od używanego oprogramowania portfela. W przypadku utraty hasła lub skorzystania z innego dostawcy portfela, kopia zapasowa jest wszystkim, czego potrzebujesz, aby odzyskać dostęp do swoich funduszy.

Technologia blochchain jest dostępna również na komórkę
z systemem android w sklepie google play

Ściągnij sobie w telefonie z google play aplikację Blockchain ➙ tutaj
Dzięki temu będziesz miał dostęp pod ręką do cyfrowego świata kryptowalut.

///////////////////////////\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

Absolutna rewelacja 50 $ za DARMO !!!

Zespół Blockchain.com oświadczył, iż rozdap 125 000 000 sztuk kryptowaluty Stellar z okazji uzyskania liczby 30 milionów założonych portfeli, jak i okazania pełnego wsparcia dla XLM na swojej platformie. Kryptowaluty otrzymać mogą użytkownicy portfela Blockchain. Pierwsza partia XLM zostanie rozdana już w tym tygodniu wszystkim, którzy zarejestrują się, bądź zalogują na własny, istniejący portfel.  

Co musisz zrobić, aby otrzymać darmową kryptowalutę???

  • założyć konto na blochchain
  • zalogować się
  • uzupełnić swój profil (zdjęcie twarzy, orz dowód osobisty
  • ukończyć weryfikację konta i po 2 tygodniach dostajesz około 400 sztuk kryptowaluty Stellar

Ten airdrop został już zakończony

Total Page Visits: 1871 - Today Page Visits: 1

Zarabianie w internecie. bitcoin, kryptowaluty, nowe technologie, nowinki techniczne