Cloud Token

Cloud Token to innowacyjny sposób zarobku

Tu się dowiesz co to jest Cloud token i jak działa ten program?

Cloud token jest aplikacją mobilną dostępną wyłącznie na telefon komórkowy, którą pobieramy tutajcloudtokenwallet.com

Podczas rejestracji wpisz referral kod:

1106123855

Cały proces obsługi odbywa się w aplikacji. To tutaj możemy przechowywać środki, inwestować, wpłacać/wypłacać czy zapraszać znajomych, czy nawet dokonywać transferu tokenów CTO pomiędzy znajomymi 

Ten projekt polega na wpłacaniu depozytu w projekt JARVIS AI czyli sztucznej inteligencji. Osobiście uważam że tego rodzaju inwestycja ma ogromne szanse na powodzenia, bo właśnie w sztucznej inteligencji jest przyszłość.  W aplikacji zarabianie czy też pomnażanie zainwestowanego depozytu kryptowalut polega na arbitrażu cenowym prowadzonym przez bota traid’ingowego.

Zrób pierwszy krok i zakup bitociny. dzięki czemu będziesz mógł zacząć zarabiać na arbitrażu.

Jak kupić swoje pierwsze bitcoiny, aby móc zarabiać dowiesz się z filmu:

https://youtu.be/-UrDPWkvRK0

Co to jest arbitraż   ???

Arbitraż – w cloud token jest prowadzony między innymi na 10 giełdach kryptowalut. Polega on na zakupie danej kryptowaluty gdzie cena jest względnie niższa w celu odsprzedaży tej kryptowaluty na innej giełdzie krypto. Wygląda to w ten sposób że BOT odszukuje niższe ceny na dostępnych giełdach, a następnie sprzedaje po wyższej cenie na innych giełdach. Operacje wykonują się całkowicie automatycznie, dzięki temu realizacja takich transakcji odbywają się bez ponoszenia ryzyka. Istotą arbitrażu jest zauważenie różnicy cen tego samego produktu na różnych rynkach lub na tym samym rynku. W przypadku, gdy owa różnica jest większa od kosztów transakcyjnych, BOT, kupując produkt na rynku tańszym, a sprzedając na droższym, osiąga zysk. W świecie kryptowaluty uzyskujemy najlepszą możliwość arbitrażu, ponieważ gwałtowny wzrost wolumenu obrotu i brak szybkiej komunikacji między giełdami powodują powstanie różnic cenowych. Większe transakcje na dużych giełdach powodują zmiany na mniejszych. Jednak mniejsze giełdy nie podążają natychmiast za cenami ustalanymi na większych giełdach, dzięki czemu powstają możliwości arbitrażu., a takie różnice szybko wychwytuje BOT w projekcie JARVIS

Event w Wietnamie październik 2019r

Jak zaakceptować warunki umowy w CLOUD 2.0 ???

W jaki sposób odbywa się inwestowanie w cloud token ???

Cloud token wallet portfel

W projekci Jarvis nie ma tutaj pakietów, licencji, kontraktów czy puli. Przesyłami jedynie dostępne kryptowaluty tj:  BTC, ETH, USDT, BTC, LTC, BCH, DOGE, TUSD . Najlepszy i najpewniejszym wpłacenia będzie opcja przez bitcoina BTC.

Ile minimalnie mogę przesłać do Jarvisa?

USDT- 200

ETH – 0.01

TUSD – 1

BTC – 0.0001

LTC – 0.001

DOGE – 0.1

Jak otrzymujemy zysk z arbitrażu od naszych kryptowalut?

Zysk o którym tu mowa otrzymujemy w postaci tokenów CTO. e widocznych na naszym portfelu. To właśnie aplikacja cloud token jest również naszym portfelem. Naliczanie odbywa się codziennie. W dniu 12 maja 2019r roku rozpoczął się projekt Cloud Token z kursem początkowym 0,30 $

Obecnie kurs 1 tokena CTO na dzień  06-10-2019r to:

CTO = 0,5005 $ 

Tak więc zysk to tokeny CTO których kurs zapewne osiągnie wzrosty i to w najbliższym czasie 

Jak zarejestrować się do cloud token ???

Portfel cloud token możesz również pobrać ze sklepu google play jeśli posiadasz telefon na androidzie. Aplikacja do pobrania ➙ tutaj 

Aktualności od Ronalda Aii z Cloud chat

Z dnia 16 luty 2020r Droga społeczność Clouda
Jak wielu z was wie, nowy projekt dający członkom opcję pozostania lub opuszczenia został wprowadzony 21 stycznia dla użytkowników Androida.
Dla osób decydujących się na wyjazd dołączono oświadczenie, że. wypłaty będą przetwarzane w ciągu 7-14 dni roboczych.

Od tego czasu pojawiły się pewne kwestie niezależne od nas, które spowodowały opóźnienia. Nie jest to niczym nowym, ponieważ wszyscy wiecie, że jesteśmy pionierami nowego projektu w dziedzinie, o której wcześniej nie sądzono, a nieoczekiwane problemy prawne i techniczne są powszechne.
W tym momencie naszego rozwoju w chmurze nasza dedykowana wielkość zespołu technicznego i siła robocza. Konieczne było jednoczesne skoncentrowanie wysiłków na kilku nowych pilnych problemach, w tym na ponownym zainstalowaniu aplikacji IOS i aktualizacjach związanych z potwierdzeniami, aby członkowie IOS mogli uzyskać dostęp do umowy.

Mamy również bardzo dużą i nieoczekiwaną liczbę członków, którzy są bliscy pozostania przy CLOUD. Stworzyło to sytuację, w której musimy teraz zarządzać zasobami i potrzebami wypłat dla osób opuszczających. W związku z tym byliśmy zmuszeni przetwarzać wypłaty wolniej, aby móc wypracować realne rozwiązanie dla obu stron.

Rozumiemy, że może to wywołać konsternację wśród osób opuszczających, ale CLOUD chciałby cię uspokoić. Sprawdzaj aktualizacje. Dziękujemy za zrozumienie i lojalność.

Total Page Visits: 1802 - Today Page Visits: 1

Zarabianie w internecie. bitcoin, kryptowaluty