Futurnet

 

 

 
Futurenet- Co to jest?

NASZE PRZEDSIĘBIORSTWO
Firma FutureNet została założona latem 2012 roku, a 01.11.2014 r. rozpoczęliśmy naszą aktywność w sieci.
Obecnie minęły już cztery lata, od kiedy odnosimy sukcesy na rynku. FutureNet liczy 2 mln członków w ponad 190 krajach na całym świecie, stwarzając każdemu możliwość zarabiania pieniędzy online.
W roku 2017 FutureNet wprowadzi na rynek markę FuturoCoin, dzięki której stanie się pierwszą platformą społecznościową dysponującą własną walutą

FutureNet  jest to pierwsza polska platforma społecznościowa, na której ogólnie możemy działać jak na Facebooku. Działa on nieprzerwanie od 2014 roku i cały czas się rozwija. Z jednej strony mamy więc portal FutureNet (FN ) jako platforma społecznościowa i jednocześnie reklamowa, a z drugiej FutureAdPro (FAP), czyli program typu RevenueShare

By przyciągnąć większą rzesze użytkowników i odbiorców Futurenet wprowadził możliwość zarabiania poprzez programy typu revshare gdzie użytkownicy zarabiają poprzez polecanie platformy.Sam pomysl Futurenet zaczął się od strony social media, czyli coś na zasadzie Facebooka. Lecz żeby dorównać tak wielkiemu konkurentowi jak Facebookowi, musieli postawić na innowacyjność, musieli się jakoś wyróżnić. W ten sposób właściciele stwierdzili że będą się dzielić zyskami od reklamodawców z użytkownikami. Facebook codziennie zarabia miliony złotych lecz całą tą fortunę inkasuje do portfela. Futurenet pozwala zarabiać użytkownikom za aktywność podczas prowadzonych rozmów na czacie.

Reklama oparta o marketing szeptany ma o wiele większa skuteczność. Na reklamy w telewizji trzeba by było wydać kupę kasy. Komu byś prędzej uwierzył/ła w skuteczność np. tabletek na gardło? Reklamie w telewizji czy może

opinii kolegi, który był nie dawno chory?

Na ten moment Futurenet ma ponad 1,5 miliona użytkowników na terenie całego świata.

Na czym polega zarabianie w FutureNet

Zarejestruj się już teraz tutaj

W FutureNet mamy kilka źródeł, z których możemy zarabiać pieniądze.

Social Media Bonus

W całym systemie zarabiania, jaki oferuje FutureNet, jest to chyba najłatwiejsza opcja. Nie mówię, że najlepsza czy najszybsza, ale na pewno w tym przypadku nie trzeba znać się na żadnych technikach marketingowych, czy uczyć się skomplikowanych zasad sprzedaży.

Wystarczy robić dokładnie to samo, co robi się na Facebooku, czyli dodawać posty, komentować, likować. Sama firma jednak daje nam małą podpowiedź mówiąc, że: „Twoje parametry aktywności będą szczególnie premiowane podczas używania komunikatora wewnętrznego FutureNet (czat)”. To mówi nam, na czym warto się najbardziej skupić.

Multimedia Bonus

Na pewno każdy zna jakieś serwisy, które umożliwiają przechowywanie i dzielenie się dowolnymi plikami z innymi użytkownikami (np. chomikuj.pl). FutureNet postanowił zaczerpnąć i z tej branży, dlatego umożliwił swoim użytkownikom taką samą możliwość przechowywania plików multimedialnych, ale także pozwolił na ich sprzedaż poprzez swój serwis.

Jeżeli posiadasz jakieś swoje nagrania audio, szkolenia video, czy inne pliki multimedialne, na których chciałbyś zarobić, to dobrym pomysłem jest ich umieszczenie właśnie na FutureNet. Podział zysków ze sprzedaży kształtuje się następująco: 50% idzie dla właściciela pliku, 10% to prowizja FutureNet a 40% trafi do planu marketingowego czyli do podziału dla aktywnych użytkowników platformy.

WAŻNE: sprzedawać swoje produkty mogą tylko osoby, które wykupiły pakiety premium.

Sales Bonus

Jest to nic innego jak prowizja ze sprzedaży produktów, które są umieszczone w serwisie. Działa to jak każdy znanym nam program afiliacyjny.

Produkty jakie możemy sprzedawać to m.in. Lading page, Video mail, Blog, Cloud czy Szablony stron internetowych.

Bezpośrednio za sprzedaż każdego produktu otrzymujemy 30% jego wartości. Jednak możemy ten zysk powiększyć, jeżeli również nasi znajomi których zaprosiliśmy do serwisu będą zarabiać w taki sposób.

Advertising Sales Bonus

Podobnie jak w opcji Sales Bonu tak samo tutaj zarabiamy na prowizji, jednak jest to prowizja za pośrednictwo w sprzedaży miejsc reklamowych w serwisie FutureNet.

Jeżeli ktoś z twojego polecenia wykupi reklamę na portalu to ty już zawsze będziesz otrzymywać stałe 20% prowizji za wszystkie reklamy, jaki dana osoba lub firma wykupi w FN.

Friends Bonus

W tym planie zarabiania otrzymujemy dodatkowe pieniądze uzupełniając tak zwane matryce. W tym przypadku najlepiej pokazać to na realnym przykładzie. Zapraszam więc do obejrzenia poniższego filmu:

Zobacz jak wypełnia się matryca. W pierwszej linii są trzy miejsca, za każde wypełnione miejsce (czyli znajomego, który zakupi taką samą matrycę) dostaniesz prowizję 5% czyli w matrycy za 10$ będzie to 0,5$ w matrycy za 25$ będzie to 1,25 i tak dalej.

Co jest bardzo ciekawe i godne uwagi to fakt, że z Friends Bonus otrzymujemy prowizję 5% aż do 10 poziomów w dół!!

 

Zapytasz, po co ci te matryce?

Też na początku tego nie rozumiałem. Kupując matryce otrzymujesz tak zwane Media Pionts, którymi możesz płacić w portalu za różne usługi.

Mówiąc w skrócie, używając Media Pionts możesz zapłacić za:

  1. Własnego bloga!
  2. Własną stronę startową
  3. Przechowywanie i udostępnianie plików w „chmurze”
  4. Wideo emaile
  5. Stworzenie grafiki na zamówienie
  6. Za wszystkie inne produkty i usługi, które w przyszłości zostaną udostępnione na stronie

I co, nie warto?

 

Pierwszą możliwością zarabiania większych pieniędzy w Futurenet są ADPACKI w części Future AdPro.

W Ad packach zarabiamy tutaj 120% wkładu początkowego w przeciagu 4 msc. Czyli po uplywie 4 msc. ad pack wydaje z 50$ aż 60$. Dodatkowo przy zakupie paczki reklamowej dostajesz 800 wyświetleń.

Bardzo ważne – otrzymujemy 800 wyświetleń!!!!

Uwaga, gdy kupisz adpacka musisz od razu obejrzeć 10 reklam by uzyskać naliczenia od firmy. Na takiej samej zasadzie inni mogą oglądać twoja stronę dzięki tym darmowym wyświetleniom, które dostajesz przy zakupie paczek.

System Polecania:

Mamy tutaj też możliwość polecania za która dostajemy pieniądze. Od każdej osoby, która kupi ad packa a jest zarejestrowana z twojego reflinka. Otrzymujemy od 3 do 8 % w zależności od tego czy wykupujemy abonament zwiększający nasze prowizje. Jeśli twój znajomy zarejestrowany z twojego linku chce kupić więcej niż 6 paczek, to opłaca ci się kupić abonament na poziomie v. Ile kosztuje abonament (status) Future ad pro i co nam daje?

Jak dokładnie działa system prowizji przy matrycach i adpackach dowiesz się w zakładce ➙ Futurnet AdPro

Jeśli chcesz zarejestrować się w platformie Futurenet/ Future Adpro zrób to z tego linku >>>> Zarejestruj się  <<<<

 

Kolejna możliwością zarabiania w Futurenet są MATRYCE.

Matryc mamy sześć. Od każdego nowego użytkownika w naszej strukturze mamy minimum 5% od wartości matrycy w której się znajduje. Czym większa matryca tym poprostu więcej zarabiamy, ponieważ mamy minimum 5% od wyższej kwoty.

W dużym uproszczeniu matryce są jakby drzewkiem poleceń znajomych w którym dostajemy prowizje od każdej nowej osoby w strukturze. Matryce można nabyć na dwa sposoby. Kupić ją z własnej kieszeni lub zapełnia się automatycznie podczas wypłat z Future ad pro, czyli części opartej na ad packach. 5% wypłat idzie na poczet właśnie tych matryc wiec prędzej czy później każdy czynny użytkownik Future ad pro będzie je miał.

Jak znajdują się ludzie w strukturze?

Jeśli zaprosisz kogoś ze swojego linku referencyjnego lub jeśli twój sponsor zaprosi i on :”spadnie” pod ciebie w wyniku braku miejsc w jego drzewku. Zarabiamy tutaj aż do 10 poziomów. Struktura wygląda w ten sposób.  Na grafice widać tylko 3 poziomy dlatego że więcej by się nie zmieściło bez utraty jakości grafiki.

Ad packi czy Matryce?

Ja osobiście zainwestowałem początkowo w  matryce , a z wypracowanego zysku dokupiłem ad packi. Gorąco polecam ten program

Istnieje 8 możliwości wynagrodzeń Future Net:

– Social media Bonus
– Multimedia Bonus
– Friends Bonus
– Matching Bonus
– Unilevel Bonus
– New Position Bonus
– Webinar Speaker Bonus do $5.000

Twój start i ubgrade.

Minimalna, jednorazowa kwota na Start = 10$. Nasz Plan Marketingowy umożliwia przystąpienie za 10$ (JEDNORAZOWO) na pozycję MEMBER. Możliwy jest późniejszy Upgrad krok po kroku do pozycji ROYAL w Planie Marketingowym.

10$ – Member, 25$ – Basic, 50$ – Gold, 100$ – Exclusive, 500$ – Sapphire, 1000$ – Royal

Przykład:
Twój start na pozycję MEMBER wiąże się z jednorazową inwestycja w wysokości $10. Kiedy Twoja prowizja wyniesie $25 system automatycznie poinformuje Cię drogą meilową o możliwości wykorzystania prowizji w celu Upgread-u na pozycję: BASIC. W taki sposób możesz osiagnąć pozycję ROYAL system każdorazowo będzie Cię informował o możliwości Upgread-u. W każdej chwili możesz zainwestować własne środki w zakup wyższej pozycji w Planie Marketingowym.

Za wysokość swojej inwestycji otrzymujesz MEDIA POINTS (1$ Cent = 1 Media Point). Media pointsy może potem wykorzystać na zakup plików na platformie Futurenet.

UWAGA: Dzięki 6 pakietom jest możliwość budowania 6 różnych struktur np. struktura dla poleconych z pakietami za 10$, struktura dla poleconych z pakietami za 25$ itd. Jeśli Ty nie masz takiego pakietu jak Twój polecony to staje się on poleconym osoby nad Tobą, która ma taki pakiet.

Social Media Bonus

Twoja aktywność na Platformie Futurnet będzie opłacalna. FUTURE NET dzieli się wpływami z Reklam z aktywnymi Użytkownikami Platformy Społecznościowej.

Social Media Bonus jest wynagrodzeniem aktywności aktywnych Użytkowników Platformy Społecznościowej. Futurenet wg specjalnie do tego celu napisanego programu oraz określonych parametrów wylicza Twoją aktywnośc.

Parametry:
Czas jaki jesteś Online, posty własne, Lajki, ilość czytanych postów, ilość oglądanych i otwieranych banerów reklamowych, ilość zaproszonych Użytkowników, Ilość znajomych. Na podstawie powyższych Parametrów obliczana jest Twoja część wpływów z reklam na Platformie Future Net.

Multimedia Media Bonus

Jesteś w posiadaniu własnych plików Multimedialnych? Na Platformie Future Net masz możliwość oferowania ich, oraz odsprzedaży innym Użytkownikom. Załaduj Pliki w zakładce „Produkty“ określ cenę jaką chcesz uzyskać i zarabiaj na każdym ściągnięciu przez innych Użytkowników

Do udostepnienia swoich produktów możesz również używać linków zewnętrznych, możesz również wykorzystać serwery Futurenet do przechowywania swoich plików.

Za każdą sprzedaż w Future Net otrzymasz 50% wystawionej ceny, 40% trafia do Planu Marketingowego w postaci obrotu, 10% jest prowizją Future Net.

Uwaga: Produkty do dalszej odsprzedaży mogą Zamieszczać tylko użytkownicy PREMIUM (pakiet 10$ i wyżej) po zaakceptowaniu Regulaminu Futurenet.

Friends Bonus

Matryca 3x3x3 (Friends Tree).
Każdy klubowicz w każdym „Friends Tree“ w pierwszym poziomie ponad sobą może posiadać 3 przyjaciół, czwarty oraz każdy kolejny będzie umieszczany w wyższych poziomach naszego „Friends Tree“.

baner-1 Omówienie planu wynagrodzeń w Future Net

Friends Bonus wypłaca należne Ci Premie z 5 poziomów.

Z I poziomu 5%, z II poziomu 5%, z II poziomu 10%, z IV poziomu 10% i z V poziomu 15%

Nowe Pozycje w Friends Tree:

Każdy Użytkownik Premium za małą część ze swoich dochodów z Friends Tree kupuje nową pozycję, nabywa nowe Media Points oraz dodatkową przestrzeń dyskową w FUTURE-CLOUD.

Pozycje odpłatne:
Pozycje te są wykupywane z części Premii jakie otrzymałeś w Friends Tree. Dzięki temu otrzymujesz nowe pozycje oraz generujesz dodatkowy obrót w Planie Marketingowym, nie angażując własnych środków.

Pozycje bezpłatne:
Pozycje które otrzymujesz dzięki NEW POSITION BONUS. (Patrz str 31-33)

Za wszystkie obroty jakie będą wygenerowane w Twojej nowej pozycji otrzymasz premie zgodne z Planem Marketingowym.

Nowe Pozycje w Globalnym Friends Tree

Twój pierwszy dochód uzyskany z obrotu powyżej Ciebie w Levelu: 3, 4 oraz 5, będzie automatycznie przeznaczany na zakup nowej pozycji w Globalnym Friends Tree. Otrzymujesz więc dodatkową Pozycje (Friends Tree) w najkorzystniejszym z możliwych miejscu, (Global Friends Tree ).

Ta reguła dotyczy każdego Użytkownika Premium, dzięki takiemu działaniu nie sięgając do własnej kieszeni generujesz obrót z którego otrzymujesz należne premie zgodnie z Planem Marketingowym.

Matching Bonus

Wielką motywacją Twojej aktywności w pozyskiwaniu nowych „Użytkowników“ oraz wspieraniu dotyczczasowych Partnerów jest MATCHING BONUS.

Matching Bonus zapewni Ci procentowy dochód od zarobków Twoich osobiście zaproszonych Użytkowników Premium osiągnietych w premii Friends Bonus. Od każdego osobiście zaproszonego Użytkownika Futurenet który otrzyma naliczenie premii w Friends Tree Bonus otrzymasz 20% – 100% wysokości jego dochodu

Premia Matching Bonus naliczana jest w oparciu o dochody z FRIENDS TREE BONUS

1 Osobisty „Użytkownik“ otrzymujesz 20% Matching Bonus
3 Osobistych „Użytkowników“ otrzymujesz 40% Matching Bonus
5 Osobistych „Użytkowników “ otrzymujesz 60% Matching Bonus
6 Osobistych „Użytkowników “ otrzymujesz 80% Matching Bonus
8 Osobistych „Użytkowników “ otrzymujesz 100% Matching Bonus

Unilevel Bonus

UNILEVEL zapewnia osiąganie korzyści pomiędzy 6. a 10. Poziomem Twojej struktury. W Unilevel Bonus Twoi wszyscy Partnerzy Osobiści znajdują się w Twojej pierwszej linii Ich Partnerzy osobiści są w Twojej drugiej linii, itd.

Bez względu na którym poziomie w Twoim Friends Tree znajdują się Twoi Partnerzy osobiści do naliczenia Premii Uni Level system umieszcza ich w Twojej pierwszej linii. Po przez liczbę Partnerów osobistych od Ciebie zależy do ilu poziomów w głąb swojej struktury będziesz wynagradzany w Unilevel Bonus

10 Osobistych Partnerów = 6% do 10. Poziomów
9 Osobistych Partnerów = 5% do 9. Poziomów
8 Osobistych Partnerów = 4% do 8. Poziomów
7 Osobistych Partnerów = 3% do 7. Poziomów
6 Osobistych Partnerów = 2% do 6. Poziomów

New Position Bonus

Każdy Użytkownik Future Net otrzymuje nowe Pozycje :

1 Nowa Pozycja: kiedy osiągniesz liczbę 50 Partnerów w 4 poziomie ponad Tobą
2 Nowa Pozycja: kiedy osiągniesz liczbę 75 Partnerów w 5 poziomie ponad Tobą
3 Nowa Pozycja: kiedy osiągniesz kolejnych 75 Partnerów = 150, w 5 poziomie ponad Tobą

Nowa pozycja w globalnym Friends Tree:

Każda nowa pozycja jest umieszczana w najbardziej atrakcyjnym miejscu globalnego Friends Tree.

Każdy kolejny Użytkownik jest wpisywany po Tobie ( w Friends Tree nad Tobą), w ten sposób Twoje „Friends Tree“ jest zajmowane przez Parterów z reszty świata .

Webinar Speaker Bonus do $5.000

Specjalny Bonus, dla partnerów prowadzących Webinary.

Bonus za:
• Prezentacje Biznesowe WEBINARY
• Webinary Treningowe
• Online Events Webinare

Status Aktywności

Poniższe zapisy obowiązują od dnia 01.02.2015. Do dnia 01.02.2015 każdy Użytkownik posiada AUTOMATYCZNIE Status Aktywności 100%.

Plan Marketingowy dopuszcza różne poziomy w Statusie Aktywności

1 Miesiąc od dnia zakupu Pakietu Premium Aktiv Status: 100% (Przykład 15.03. przystępujesz do Pakietu Premium do dnia 14.04. Aktiv Status: 100%).

Po okresie jednego miesiąca od dnia wykupienia Pakietu Premium aby utrzymać Aktiv Status: 100% należy zarejestrować minimum jednego Użytkownika Premium Czas jest dodawany. Przykład: Jeśli już w pierwszym dniu swojego członkostwa Premium pozyskasz nowego Użytkownika Premium czas Aktiv Status: 100% jest przedłużany o kolejny miesiąc więc Twoja aktywność wynosi 2 miesiące Jeśli w pierwszym miesiącu nie pozyskasz nowego Użytkownika Premium Twój Aktiv Status wyniesie 50%. W tym przypadku będziesz zarabiał 50% z wygenerowanych obrotów w Spillover. Pozyskując nowego Użytkownika Premium natychmiast twój Aktiv Status wyniesie 100%

Po 2 miesiącach należy zarejestrować kolejnego Użytkownika Premium W takim przypadku Twój status Aktywności 100% jest przedłużany o kolejny miesiąc. Zasada dodawania okresu Aktywności obowiązuje również w tym przypadku. Jeśli po 2 miesiącach nadal nie pozyskasz nowego Użytkownika Premium Twój Aktiv Status wyniesie 25%. W tym przypadku będziesz zarabiał 25% z wygenerowanych obrotów w Spillover.

Po 3 miesiącach należy zarejestrować nowego Użytkownika Premium (masz łącznie 3 Użytkowników Premium) również w tym przypadku dodawany jest czas Aktywności 100% o kolejny miesiąc. Twój Status Aktywności będzie CIĄGŁY jeśli tych 3 Użytkowników będzie kwalifikowana. Jeśli po 3 miesiącach nadal nie pozyskasz nowego Użytkownika Premium Twój Aktiv Status wyniesie 15%. W tym przypadku będziesz zarabiał 15% z wygenerowanych obrotów w Spillover. Pozyskując nowego Użytkownika Premium natychmiast twój Aktiv Status wyniesie 100%.

Twój Status Aktywności 100% jest CIĄGŁY od chwili kiedy masz 3 zarejestrowanych Użytkowników aktywnych w 100%

Jeśli się jeszcze nie zarejstrowałeś to nie zwlekaj i klikni poniżej

 

Jeszcze lepsza możlwiosć zarabiania dzięki temu iż FUTURNET jest dostepny na aplikacji mobilnej google play.

Ściągnij Futurnet już dzis na swój telefon klikając >>>tutaj<<< 

 

Total Page Visits: 8927 - Today Page Visits: 1

, bitbay zarabianie w internecie. bitcoin zarabianie w internecie