Futurnet Ad Pro 10% zysku

Z reklamą w FuturAdpro odmień swoje życie

FuturAdPro to pierwszy tego typu projekt RevShare, który oparty jest na działającej od 2016 roku platformie społecznościowej FutureNet. Platforma ta oferuje zakup pakietów reklamowych tzw. AdPacków. Pakiety te pomnażają pieniądze. Czyli krótko mówiąc daje nam to część udziału w reklamach Futurnetu, ale co najważniejsze daje możliwość reklamowania własnego biznesu poprze zakup paczek reklamowych czyli wyświetleń twojego biznesu, bloga, czy strony
Jako pierwszy krok jaki musisz wykonać to rejestracja  do #Futurenet


a następnie za pomocą tych samego loginu i hasła zaloguj się do Futur Adpro . Zrób krok po kroku tak jak na fotkach poniżej.

Wystarczy że obejrzysz 10 reklam każdego dnia (kilka minut klikania). Naliczenia na konto w #FutureAdPro są co 12 godzin. Koszt jednej paczki to 50$. Każda paczka reklamowa daje 800 wyświetleń strony internetowej, bloga lub innej reklamy.

Z tej kwoty 10% zostanie odłożone na tzw. matryce,  w portalu FutureNet.  Dzięki temu, że naliczenia otrzymujesz codziennie co 12 godzin, w każdej chwili po uzbieraniu 50$ możesz wypłacić tę kwotę przelewem bankowym, lub kupić za to kolejną paczkę reklamową. Dzięki temu będzie mógł uzyskać procent składany.

Procent składany – Dzięki temu, że codziennie do Twojego konta będą przypisane odsetki z naliczeń, będziesz mógł szybko powiększać swój zysk przez reinwestycję.

Total Page Visits: 3784 - Today Page Visits: 1

, bitbay zarabianie w internecie. bitcoin zarabianie w internecie