Coindeal

Giełda Coindeal jest polską giełdą kryptowalut

Na Giełdzie CoinDeal możesz bezpiecznie kupić takie kryptowaluty jak FuturocoinBitcoinBitcoin CashEthereumLitecoin i Dash i wiele innych.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Powinienieś założyć konto na tej giełdzie, ponieważ od teraz każda wypłata i wpłata w FutureAdPro będzie możliwa tylko poprzez tą giełdę w KRYPTOWALUCIE FuturoCoin (FTO)

Będzie to bardzo tania opcja (niska opłata transakcyjna 1$) Zaoszczędzimy na ​tym bardzo dużo pieniędzy!

*Na tą chwilę możliwa jest również wypłata w takich kryptowalutach jak Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin i Dash. Opłata transakcyjna wynosi 2$.

Jeśli nie jesteś w FutureAdPro dlaczego więc mimo tego powinieneś zainteresować się tą giełdą, ponieważ:

OTRZYMUJESZ

 wsparcie użytkowników 24/7

– najwyższy poziom bezpieczeństwa (najbardziej zaawansowane standardy SSL i weryfikacja                    dwuetapowa – obowiązkowa)

– HIT! Mamy możliwość decydować jakie kryptowaluty pojawią się na giełdzie jako pierwsze! – system głosowania dla nowych kryptowalut

 program partnerski – masz możliwość zarabiać na polecaniu tej giełdy aż 20%

– kryptowaluty: BTC, BTH, ETH, LTC, DASH, QTUM, FTO, XVG, BCN, LSK, NANO, XRP, ONION, SHND, DFT, XIN, XP, X12, BTK, DOGE, XMR, TRX, SL, ORBT, EOS

– waluty: Złoty (PLN), dolar (USD), Euro, funty brytyjskie GBP

Nie musisz się już zastanawiać jak przesłać i gdzie pieniądze, jak zamienić kryptowalutę na FIAT? Teraz masz już możliwość zrobić to na giełdzie CoinDeal, a duża ilość kryptowalut najbardziej popularnych sprawia, że nie musisz posiadać kilku kont na kilku różnych giełdach teraz wystarczy Ci giełda CoinDeal!

Pamiętaj aby założyć konto na giełdzie → www.COINDEAL.com zweryfikuj swoje konto i korzystaj bez ograniczeń z giełdy na którą będziesz przelewał swoje zarobione pieniądze w Futurenet/FutureAdPro/BAnners oraz wykopane Futurocoin w FuturoNetwork!

Załóż darmowe konto już TERAZ

Firma Coindeal stosuje się do najnowszych standardów bezpieczeństwa i pomaga zapobiegać nieautoryzowanym wprowadzeniom na konto poprzez autoryzację każdego adresu IP, który próbuje zalogować się na Twoje konto. Za każdym razem, gdy wprowadzasz swoje konto z innej lokalizacji lub urządzenia, które ma adres IP, który nie jest jeszcze na białej liście (co oznacza powiązane z twoim kontem), zostaniesz poproszony o potwierdzenie, że rzeczywiście to ty chcesz się zalogować. Gdy potwierdzisz, że nowy adres IP zostanie dodany do białej listy, ten adres IP zostanie powiązany z Twoim kontem do przodu i będziesz mógł się logować z tego adresu IP w przyszłości

Teraz możemy dokonywać wpłat na giełdę Coindeal w następujący sposób

As you know, CoinDeal is a modern platform that connects the world of cryptocurrencies and fiat currencies. ✅We offer…

Opublikowany przez CoinDeal Środa, 5 czerwca 2019

Blockchain Summit London 2019

We visited Blockchain Summit London to tell the world about our CDL Token! 🌎We gain a lot of new contacts and inspirations regarding blockchain technology solutions in the business. ✅Watch the video. In the main role: Kajetan Maćkowiak, CoinDeal's Co-Founder. 🤩#BlockchainSummitLondon2019

Opublikowany przez CoinDeal Czwartek, 27 czerwca 2019

Zapoznaj się również z inną największą Polską giełdą kryptowalut jaką jest BITBAY

Total Page Visits: 1384 - Today Page Visits: 1

, bitbay zarabianie w internecie. bitcoin zarabianie w internecie