Co to jest Bitcon???

Czym są kryptowaluty?

Jest to przyszłość płatności.

Film – Czym są kryptowaluty???

Film _KRYPTO


 

Co to jest BitCoin?

bitcoinicon225BitCoin to kryptowaluta (waluta oparta na kryptografii), którą od 2009 roku możemy płacić w internecie i nie tylko, bo dzisiaj BitCoinami zapłacisz za kawę, pizzę, nocleg w hotelu czy bilety lotnicze.

BitCoin ma tą przewagę nad każdą inną walutą świata, że jest całkowicie niezależny od rządów, instytucji państwowych i prywatnych.

BitCoin jest też zabezpieczony przed inflacją, ponieważ nie można „dodrukowywać” nowych BitCoinów (ich liczba wyniesie maksymalnie 21 milionów).

Z tego względu BitCoin jest dla INWESTORÓW nowoczesną alternatywą dla fizycznego ZŁOTA i pewnie już niedługo jego cena przewyższy cenę 1 uncji tego szlachetnego kruszca.

Transakcje na rynku BitCoin obsługiwane są przez duże firmy, które posiadają tak zwane „kopalnie BitCoin„.

 

 

 

Ile kosztuje 1 BitCoin?

Na dzień kiedy piszę te słowa (kwiecień 2016r.) 1 BitCoin kosztuje mniej niż $500 czyli około 2.000 zł.

Nie wiem kiedy czytasz te słowa, ale moim zdaniem do 2020 roku cena 1 BitCoina wzrośnie 10-krotnie, do minimum $5.000 (około 20.000 zł.), to właśnie dlatego regularnie kupuje BitCoiny (bezpieczna giełda BitBay), a także wydobywam tą i inne kryptowaluty w kopalni BitClubNetwork.

bitcoin-cena-wykres-notowania

Kliknij w obrazek i sprawdź aktualną cenę 1 BitCoina (w $ USA)

Otwórz → portfel do przechowywania oraz wypłacania BitCoin

 

 

 

Załóż swój własny, bezpieczny → PORTFEL BitCoin (portfel daje Tobie możliwość wypłaty BitCoinów w tradycyjnej gotówce w każdym bankomacie na świecie).

 

 

 

Zarabiaj  na „wydobyciu” BitCoin!

 

Według analityka zachowanie amerykańskiego regulatora wskazuje, że „kryptowaluty są coraz poważniej traktowane za potencjalne aktywa inwestycyjne, co oczywiście sprzyja ich cenom.” Dąbrowski dodaje:

Z tego powodu Tom Lee z Fundstrat podniósł swoją cenę docelową dla Bitcoina do 20 tys. dolarów !!!, która miałaby zostać osiągnięta do 2022 roku. CME to nie jedyna giełda, która zamierza wprowadzić kontrakty futures na Bitcoina. Wcześniej taki ruch zapowiedziała największa giełda opcyjna w USA, czyli Chicago Board Options Exchange (CBOE).

zarabianie w internecie. bitcoin zarabianie w internecie łatwa kasa futurnet zarabianie w internecie